Atraminis guolis T3-120

0.05 kg (10x10x10 cm)

Atraminis guolis T3-120

T3-120
Nauja
Išparduota
4,24 €

Atraminis guolis T3-120 for turbos 409200-0004, 409200-0006, 409200-0007, 409200-0008, 409200-0010, 409200-0012, 409200-0014, 409200-0015, 409200-0016, 409220-0001.

Daugiau info rasite žemiau

 

T3-120 - Atraminis guolis

Markė: TurboCentras

TurboCentras Kodas: T3-120

T3-120 - Alternatyvūs numeriai

TCO (TurboCentras old part number): T3-120

T3-120 - Compatibility table

Atraminis guolis T3-120 - Compatible turbochargers
TURBO MAKERTURBO MODELTURBO REFERENCETURBO PART NUMBERTURBO OE NUMBER
GarrettT04409200-0004409200-0004--
GarrettT04409200-0006409200-0006--
GarrettT04409200-0007409200-0007--
GarrettT04409200-0008409200-0008--
GarrettT04409200-0010409200-0010--
GarrettT04409200-0012409200-0012--
GarrettT04409200-0014409200-0014--
GarrettT04409200-0015409200-0015--
GarrettT04409200-0016409200-0016--
GarrettT04B21409220-0001409220-0001--
GarrettT04B21409220-0003409220-0003--
GarrettTBP401452024-0003452024-0003, 452024-5003S--
GarrettTBP401452024-0004452024-0004, 452024-5004S2674A131
GarrettTBP401452024-0005452024-0005, 452024-5005S2674A053
GarrettTBP411452069-0001452069-0001--
GarrettTBP412452071-0001452071-0001--
GarrettTBP412452071-0002452071-0002, 452071-5002S--
GarrettTBP412452071-0003452071-0003, 452071-5003S--
GarrettTBP412452071-0006452071-0006, 452071-5006S2674A082
GarrettTBP418452085-0001452085-0001--
GarrettTBP418452085-0002452085-0002, 452085-5002S3660966399KZ
GarrettTBP418452085-0003452085-0003--
GarrettTBP418452085-0005452085-0005--
GarrettTBP418452085-0009452085-0009--
GarrettT04465040-0002465040-0002--
GarrettT04465040-0004465040-0004--
GarrettT04465040-0005465040-0005--
GarrettT04B61465062-0001465062-0001--
GarrettT04B61465062-0002465062-0002--
GarrettT04B61465062-0003465062-0003--
GarrettT04B05/34465062-0004465062-0004--
GarrettT04B05/34465062-0005465062-0005--
GarrettT04B05/34465062-0006465062-0006--
GarrettT04B05/34465062-0007465062-0007--
GarrettT04B05/34465062-0008465062-0008--
GarrettT04B05/34465062-0009465062-0009--
GarrettT04B05/34465062-0010465062-0010--
GarrettT04B69465124-0003465124-0003--
GarrettT04B74465198-0001465198-0001--
GarrettT04B74465198-0002465198-0002--
GarrettT04B74465198-0003465198-0003--
GarrettT04B7465204-0001465204-0001--
GarrettT04B98465242-0001465242-0001, 465242-5001S5103905
GarrettT04465310-0001465310-0001--
GarrettT04465342-0001465342-0001--
GarrettT04B82465472-0002465472-0002--
GarrettT04B82465472-0003465472-0003--
GarrettT04B82465472-0004465472-0004--
GarrettT04B82465472-0005465472-0005--
GarrettT04B82465472-0007465472-0007--
GarrettT04B82465472-0008465472-0008--
GarrettT04B82465472-0013465472-0013--
GarrettT04B4465600-0001465600-0001--
GarrettT04B4465600-0002465600-0002, 465600-5002S--
GarrettT04B4465600-0003465600-0003, 465600-5003S--
GarrettT04B4465600-0006465600-0006--
GarrettT04B4465600-0007465600-0007--
GarrettT04B4465600-0008465600-0008--
GarrettT04B4465600-0010465600-0010, 465600-5010S--
GarrettTA3108465752-0001465752-0001--
GarrettTA3108465752-0002465752-0002, 465752-5002S--
GarrettT04B465800-0008465800-0008--
GarrettTB032466016-0002466016-0002, 466016-5002S1284171
GarrettTB41466060-0001466060-0001--
GarrettT04S04466065-0002466065-0002--
GarrettT04S04466065-0003466065-0003--
GarrettTA03466088-0001466088-0001, 466088-5001S75145703
GarrettTA03466088-0002466088-0002--
GarrettTB0329466146-0001466146-0001--
GarrettTW4104466210-0001466210-0001--
GarrettTW4104466210-0002466210-0002--
GarrettTB4122466214-0024466214-0024, 466214-5024S0040964099KZ
GarrettTB0341466448-0001466448-0001--
GarrettTB0341466448-0002466448-0002--
GarrettTB034466448-0003466448-0003--
GarrettTC4305466533-0001466533-0001--
GarrettTC4305466533-0002466533-0002--
GarrettTC4305466533-0003466533-0003--
GarrettTA3408466575-0001466575-0001--
GarrettTA3408466575-0002466575-0002--
GarrettTA3408466575-0003466575-0003--
GarrettTA0315466778-0004466778-0004, 466778-5004S2674A108
GarrettTB035466858-0001466858-0001--
GarrettTBP4600759134-0003759134-0003--
GarrettTA31765752-0002765752-0002--

T3-120
409200-0004, 409200-0006, 409200-0007, 409200-0008, 409200-0010, 409200-0012, 409200-0014, 409200-0015, 409200-0016, 409220-0001, 409220-0003, 452024-0003, 452024-5003S, 2674A131, 452024-0004, 452024-5004S, 2674A053, 452024-0005, 452024-5005S, 452069-0001, 452071-0001, 452071-0002, 452071-5002S, 452071-0003, 452071-5003S, 2674A082, 452071-0006, 452071-5006S, 452085-0001, 3660966399KZ, 452085-0002, 452085-5002S, 452085-0003, 452085-0005, 452085-0009, 465040-0002, 465040-0004, 465040-0005, 465062-0001, 465062-0002, 465062-0003, 465062-0004, 465062-0005, 465062-0006, 465062-0007, 465062-0008, 465062-0009, 465062-0010, 465124-0003, 465198-0001, 465198-0002, 465198-0003, 465204-0001, 465242-0001, 465242-5001S, 5103905, 465310-0001, 465342-0001, 465472-0002, 465472-0003, 465472-0004, 465472-0005, 465472-0007, 465472-0008, 465472-0013, 465600-0001, 465600-0002, 465600-5002S, 465600-0003, 465600-5003S, 465600-0006, 465600-0007, 465600-0008, 465600-0010, 465600-5010S, 465752-0001, 465752-0002, 465752-5002S, 465800-0008, 1284171, 466016-0002, 466016-5002S, 466060-0001, 466065-0002, 466065-0003, 466088-0001, 466088-5001S, 75145703, 466088-0002, 466146-0001, 466210-0001, 466210-0002, 0040964099KZ, 466214-0024, 466214-5024S, 466448-0001, 466448-0002, 466448-0003, 466533-0001, 466533-0002, 466533-0003, 466575-0001, 466575-0002, 466575-0003, 2674A108, 466778-0004, 466778-5004S, 466858-0001, 759134-0003, 765752-0002

Duomenys atnaujinti: 2022-01-19 14:23:31

Nauja
No reviews
Prekė įtraukta į norų sąrašą

DĖMESIO


Mieli klientai, mūsų įmonė atostogauja nuo 29.07.2024 iki 09.08.2024.


Užsakymus, atliktus per šį laikotarpį, galėsime išsiųsti tik po 09.08.2024.


Atsiprašome dėl nepatogumų.


Ši svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikos puslapyje.